KONTAKT:
agata.hajdecka@gmail.com +48 888 351 763
O MNIE
Agata Hajdecka

Kilka słów o mnie

Nazywam się Agata Hajdecka i prowadzę firmę Tukan Media.
Zajmuje się szeroko pojętą grafiką komputerową. W zakres moich usług wchodzi:

  • projektowania identyfikacji wizualnych (logo, branding, księga znaku, mascot design)  materiałów poligraficznych (wizytówek, ulotek, broszur)
  • materiałów webowych  (grafiki dla Social Mediów, ilustracje, webdesign)
  • animacji (animacja 2d, animacja eksperymentalna)

Od zawsze wiedziałam, że moją przyszłość zwiążę z szeroko pojętymi działaniami plastycznymi. Uczyłam się w liceum plastycznym, później ukończyłam Uniwersytet Opolski (Edukację Artystyczną) a następnie Akademię Sztuk Pięknych we Wrocławiu. Dzięki temu zdobyłam wiedzę i umiejętności pozwalające projektować w sposób przemyślany i kreatywny. Po ukończeniu studiów pracowałam kilka lat jako freelancer, a następnie założyłam własną firmę. Dodatkowo od dwóch lat współpracuję z agencją reklamową Syrena Communications, gdzie cały czas podnoszę swoją wiedzę na temat marketingu i designu.

Dlaczego Tukan Media?

W moich projektach staram się używać ciekawych zestawień kolorów, często też wykonuję autorskie ilustracje. Jednocześnie cenię dobrą typografię i proste kształty. Projektując korzystam z różnych mediów – animacji, grafiki, typografii, a przede wszystkim dużo eksperymentuję. Z tego kolorowego, a jednocześnie czarno-białego myślenia zrodził się pomysł na firmę Tukan Media.

UMIEJĘTNOŚCI
Photoshop
After Effects
Illustrator
InDesign
ToonBoom