FAQ

Najczęściej zadawane
pytania

Ilustracje rysuję na tablecie graficznym, czyli obraz powstaje od podstaw cyfrowo. Każdy obraz ptaka jest tworzony od podstaw, kreseczka po kreseczce. Stworzenie jednej ilustracji to proces trwający zazwyczaj od 1 do 2 tygodni, jednak bardziej złożone ptaki potrafią zabrać mi nawet cały miesiąc pracy. Gotową ilustrację poddaje obróbce graficznej w Photoshopie, aby osiągnąć pożądany efekt. Tak przygotowane ilustracje drukuję w profesjonalnej drukarni na wysokiej jakości grubym papierze.

Aktualnie koncentruję się na rysowaniu ptaków spotykanych w Polsce. Uważam, że w Polsce żyje wiele pięknych gatunków, które warto bliżej poznać. W mojej kolekcji znajdziesz ptaki takie jak wróbel, sikorka bogatka, dzięcioł duży, wilga, dudek, kaczka krzyżówka, bocian, a także te rzadsze, mniej spotykane, jak żołna, kraska czy zimorodek. Moją intencją jest zachęcenie do zainteresowania się rodzimymi ptakami i przybliżenie ich Wam za pomocą ilustracji.

Wszystkie zamówienia złożone i opłacone do godziny 15 staram się realizować tego samego dnia. W niektórych przypadkach, jeśli akurat jestem poza miejscem zamieszkania, wysyłka następuje w ciągu 2 dni roboczych od momentu opłacenia zamówienia. Moim priorytetem jest szybka i sprawnie zrealizowana dostawa, abyś mógł cieszyć się zamówionymi produktami jak najszybciej.

Aby zapewnić jak najszybszy czas realizacji zamówień, udostępniam sprawdzone i szybkie metody wysyłki. Oto dostępne sposoby dostawy:

Kurier: Zamówienie zostanie dostarczone do Ciebie przez kuriera. To wygodna opcja, jeśli chcesz otrzymać produkty bezpośrednio pod wskazany adres.

Paczkomaty: Możesz wybrać dostawę do paczkomatu. Jest to praktyczne rozwiązanie, które pozwala odebrać zamówienie w dogodnym dla Ciebie czasie.

Odbiór osobisty: Jeśli jesteś we Wrocławiu, masz możliwość odbioru osobistego zamówienia. Odbiór odbywa się na ul. Partynickiej. Proszę jednak, umów się ze mną wcześniej na konkretny termin odbioru.

Większość ilustracji dostępna jest w 3 rozmiarach:

  • 13×18 cm,
  • 21×30 cm,
  • 30×40 cm

Niektóre plakaty z ptakami dostępne są w formacie B2 48×68 cm.

Ilustracje można oprawić na 3 sposoby: 

  • samo passe-partout
  • ramka bez passe-partout
  • ramka z passe-partout

Tak, oczywiście wysyłam moje prace również za granicę. Jeśli interesuje cię zakup i mieszkasz poza Polską, zachęcamy do kontaktu ze mną drogą mailową. W wiadomości podaj informacje o kraju, w którym mieszkasz, oraz wymień produkty, które chcesz zamówić. Dzięki tym informacjom będę w stanie oszacować koszt wysyłki.

Oczywiście, ilustracje mogą być wykorzystane do tworzenia tablic edukacyjnych. Moją misją jest ilustrowanie przyrody oraz wspieranie edukacji ornitologicznej. Jeśli jesteś zainteresowany postawieniem tablicy ornitologicznej z ptakami Polskimi, serdecznie zachęcam do kontaktu. Wspólnie możemy omówić szczegóły projektu i dostosować ilustracje do Twoich potrzeb.

Tablice dydaktyczne z ptakami mogą znakomicie wzbogacić przestrzeń gospodarstw agroturystycznych, pensjonatów oraz hoteli znajdujących się w obszarach o bogatej przyrodzie. Są także doskonałym pomysłem dla placówek edukacyjnych, takich jak szkoły i przedszkola, które chcą zapewnić edukację przyrodniczą najmłodszym.

Obecnie nie przyjmuję zamówień na pojedyncze ilustracje ptaków. Jednakże, jeśli jesteś zainteresowany zamówieniem tablic ornitologicznych i do kompletu brakuje tylko 2-3 ptaków to zachęcam do kontaktu. W takim przypadku jestem w stanie stworzyć brakujące ilustracje specjalnie dla Ciebie.

Jestem również otwarta na współpracę przy tworzeniu materiałów dydaktycznych związanych z ptakami oraz udzielaniu licencji firmom na moje ptasie produkty. Jeśli masz w tej kwestii pytania lub pomysły na współpracę, serdecznie zachęcam do skontaktowania się ze mną. Chętnie współpracuję i szukam nowych możliwości działania.

Tablica z dostępnymi wymiarami ilustracji do kupienia - wybierz idealny rozmiar dla swojego projektu

Hej, napisz do mnie
Agata Hajdecka, autorka ilustracji