Tablice edukacyjne

Edukacja ornitologiczna

Tablica edukacyjna z ptasimi ilustracjami to doskonały produkt dla parków, nadleśnictw, szkół, gospodarstw agroturystycznych, a także otoczonych przyrodą ośrodków wypoczynkowych, które chcą edukować swoich gości o lokalnej faunie ptaków.
Tablica zawiera ilustracje występujących w danym regionie ptaków, wraz z krótkimi informacjami o każdym z nich. Dzięki temu turyści będą mieli szansę poznać bliżej lokalną przyrodę oraz nauczyć się rozpoznawać różne gatunki ptaków.

Jakie informacje można umieścić na tablicy

Personalizacja tablicy

Jak wygląda współpraca przy projekcie? Ustalamy, co ma się znaleźć na tablicy. Każdy projekt jest personalizowany według potrzeb zamawiającego, dlatego określasz jakiej wielkości ma być tablica, ile ptaków ma zawierać, i które ilustracje zostaną użyte. Podajesz również wszystkie dodatkowe informacje, które mają się znaleźć na projekcie. Następnie podpisujemy umowę licencyjną określającą przeznaczenie projektu i warunki jego wykorzystania.

Po przygotowaniu projektu masz dwie możliwości jego realizacji:
• wysyłam projekt do wskazanej przez Ciebie drukarni, ona wysyła Ci gotowy produkt,
• ja zajmuję się wydrukiem projektu na wskazanym materiale (np. folia samoprzylepna, plexi, dibond) i odsyłam Ci gotowy produkt.

* nie udostępniam plików projektowych

Dlaczego warto zamówić tablice?

Ilustracje są wykonane w sposób szczegółowy i estetyczny, przez co poza walorem edukacyjnym tablica stanowi także ciekawą dekorację i uatrakcyjnienie dla przestrzeni, w której zostanie umieszczona.

Produkt ten to nie tylko świetna forma edukacji, ale także narzędzie do prowadzenia wycieczek przyrodniczych i przeprowadzania prezentacji przyrodniczych. Tablica edukacyjna z ptasimi ilustracjami to idealna opcja dla osób, które chcą zainteresować swoich gości i uczestników tematyką przyrodniczą, jednocześnie oferując im ciekawą i estetyczną formę prezentacji.

Zobacz realizacje

Hej, zapytaj o tablice edukacyjne
Agata Hajdecka, autorka ilustracji

Jesteś zainteresowany umieszczeniem tablicy w swoim mieście, obiekcie, parku?
Wypełnij formularz lub skontaktuj się mailowo: hello@tukanmedia.pl

Napisz jakie ptaki mają znaleźć się na tablicy (lista dostępnych znajduje się tutaj) Jakie informacje mają znaleźć się na tablicy: podpisy ptaków, krótkie opisy czy jeszcze inne informacje? Jeżeli masz dodatkowe uwagi, dopisz je.

Stwórz własną tablicę ornitologiczną

Sprawdź jakie ilustracje są już dostępne i użyj ich w swoim projekcie.

Tablica z dostępnymi wymiarami ilustracji do kupienia - wybierz idealny rozmiar dla swojego projektu

Hej, napisz do mnie
Agata Hajdecka, autorka ilustracji