Dla sklepów

Prowadzisz sklep?

Jeśli podobają Ci się moje ilustracje i chcesz oferować swoim klientom coś wyjątkowego, to napisz do mnie. Przygotowałam specjalną ofertę dla sklepów. Moje prace są wykonane z najwyższą dbałością o jakość i szczegóły, a ilustracje przedstawiają najpopularniejsze i charakterystyczne dla różnych regionów Polski ptaki. Wszystkie plakaty, karteczki i zakładki są drukowane na wysokiej jakości papierze.

Moje plakaty i zakładki z ptasimi ilustracjami idealnie pasują do sklepów związanych z naturą, księgarń, sklepów z upominkami, gospodarstw agroturystycznych lub hoteli i pensjonatów oraz wielu innych miejsc, w których znajdą się miłośnicy przyrody i piękna. Jeśli chcesz wzbogacić swoją ofertę o coś wyjątkowego, skontaktuj się ze mną. Z przyjemnością przedstawię szczegóły współpracy. Jestem otwarta na różne formy współpracy, od hurtowych zamówień do indywidualnego dopasowania oferty do Twoich potrzeb.

Zobacz produkty

Poproś o ofertę produktów

Powiedz jakie ilości by Cię interesowały, gdzie byłyby sprzedawane produkty, a może jesteś właścicielem hotelu lub agroturystyki i chcesz podarować gościom drobny prezent? Ptasie karteczki to idealny pomysł!

Tablica z dostępnymi wymiarami ilustracji do kupienia - wybierz idealny rozmiar dla swojego projektu

Hej, napisz do mnie
Agata Hajdecka, autorka ilustracji