Zakładki do książki

Show Filters

Przeglądaj inne produkty z ptakami

Jesteś pasjonatem literatury i prawdziwym molem książkowym? Ta kategoria powstała z myślą o Tobie ponieważ znajdziesz w niej praktyczne zakładki. Ptaki widniejące na nich to stylowa ozdoba, która przypadnie do gustu nie tylko ornitologom czy miłośnikom przyrody. Rysunki wykonane metodą digital painting wiernie odzwierciedlają realistyczny wygląd wybranych gatunków i są podpisane, co czyni zakładki poręcznym materiałem dydaktycznym. Sprawdź dostępne modele i zamów je już dziś!

Gdzie kupić fajne zakładki do książki? W sklepie Tukan Media!

W mojej ofercie znajdziesz dwustronne zakładki do książek z ptakami. Przedstawiciele wybranych gatunków zostali podpisani, a jasne tło pozwoliło wyeksponować ich charakterystyczne cechy i kolory. Sięgnij po te poręczne gadżety, jeśli:

  • dużo czytasz i chcesz w wygodny sposób oznaczać ważne fragmenty w książkach,
  • organizujesz konkurs przyrodniczy lub ornitologiczny – zakładki z ptaszkami będą świetnym sposobem na podziękowanie za udział lub stylową nagrodą,
  • szukasz pomysłu na prezent dla miłośnika literatury, ornitologa, pasjonata ptasiej natury. Sprawdź zestawy zakładek dostępne w moim sklepie,
  • prowadzisz zajęcia dla dzieci w przedszkolu lub szkole. Drobny upominek w postaci zakładki z ptakami z pewnością wywoła uśmiech i przyczyni się do poszerzania wiedzy o skrzydlatych mieszkańcach naszego kraju,
  • pracujesz w ptasim azylu, lecznicy czy ośrodku zajmującym się pomocą ptakom. Takie drobne upominki mogą stanowić gest wdzięczności dla osób wspierających Twoją działalność, wolontariuszy czy darczyńców.

Zakładki z ptakami to także stylowy dodatek do upominku – zwłaszcza jeśli wybierzesz porcelanę z motywem ornitologicznym z mojej oferty. Dołącz do prezentu wybraną zakładkę i stwórz unikalny komplet dla bliskiej osoby. 

Ornitologiczne zakładki – ptaki. Komplet, który musisz mieć

Oferowane w tej kategorii zakładki do książki z grafikami ptaków to kilka różnych wzorów dlatego łatwo stworzysz z nich własny komplet praktycznych gadżetów. Każdy z produktów zdobią autorskie rysunki inspirowane rycinami ornitologicznymi w stylu vintage. Zostały wydrukowane cyfrowo na wysokiej jakości, grubym papierze – te solidne akcesoria będą towarzyszyć Ci podczas ulubionej lektury, ułatwią oznaczanie ważnych fragmentów w książkach, a jeśli weźmiesz je ze sobą na spacer po lesie, staną się wsparciem w identyfikacji niektórych gatunków obserwowanych w naturze. Poręczne wymiary umożliwiają zabranie ich ze sobą wszędzie w roli pomocy w weryfikacji wyglądu spotykanych ptaków. Któryś z widniejących na zakładkach ptaszków wyjątkowo przypadł Ci do gustu? Znajdź jego wizerunek wśród ilustracji dostępnych w moim asortymencie i otrzymaj jego grafikę w większym formacie!

Dwustronne zakładki do książek – podziwiaj polskie ptaki na grafikach w stylu vintage

Najpopularniejsze polskie ptaki, efektownie ubarwione, ulubione lub przeciwnie – mniej znane i rzadko spotykane w naturze – wiele różnych gatunków znajdziesz na produktach dostępnych w tej kategorii. Zakładki z motywem ptaków ułatwią Ci porównywanie poszczególnych osobników, rozpoznawanie różnic w ich budowie ciała i upierzeniu. Rozdane w grupie dzieci lub studentów staną się poręcznym narzędziem dydaktycznym i pomocą edukacyjną. Koniecznie śledź pojawiające się w moim asortymencie nowości – stale tworzę nowe rysunki, które mogą pojawić się również na nowych zakładkach. Dlatego na bieżąco zaglądaj do sklepu Tukan Media, aby nie przegapić atrakcyjnych okazji!

Lubisz nietypowe akcesoria z motywem przyrodniczym? Postaw na ptasie zakładki do książek!

Znajdziesz na nich swoich skrzydlatych ulubieńców, którzy będą towarzyszyć Ci podczas lektury lub nauki. Podpisane ptaki na zakładkach to przedstawiciele najpopularniejszych polskich gatunków – z moimi rysunkami poznasz ich charakterystyczne cechy i wyróżniające je detale. A jeżeli – jako miłośnik ornitologii i ptasiej natury – chcesz wyróżnić się z tłumu, sięgnij po praktyczne bawełniane eko torby dostępne w mojej ofercie i wzbogać nimi swoją stylizację!

Tablica z dostępnymi wymiarami ilustracji do kupienia - wybierz idealny rozmiar dla swojego projektu

Hej, napisz do mnie
Agata Hajdecka, autorka ilustracji