Zestawy

pokaż pomocnika bloków

Rozmiar

  Orientacja

   Pojemność

   pokaż pomocnika bloków

   Rozmiar

    Orientacja

     Pojemność

     Show Filters

     Wyświetlanie wszystkich wyników: 16

     Przeglądaj inne produkty z ptakami

     Większość z dostępnych w moim sklepie produktów możesz kupić w zestawach. Jeśli potrzebujesz kilku ilustracji, większej liczby kubków, zakładek do książek czy pocztówek, koniecznie sprawdź, jaką ofertę przygotowałam dla Ciebie. Pamiętaj, że zamawiając w komplecie, oszczędzasz! Sprawdź moje propozycje lub sam skomponuj własne zestawy Tukan Media!

     Skomponuj własny zestaw produktów Tukan Media!

     Lubisz ptaki, interesujesz się ich naturą, ornitologia jest Twoją pasją lub jesteś z nią związany zawodowo? Koniecznie zanurz się w bogatym asortymencie sklepu Tukan Media z ptasimi skarbami. Znajdziesz tu zestawy produktów z ptakami, wśród których szczególnie polecam:

     • autorskie ilustracje wykonywane metodą digital painting i drukowane cyfrowo. Posłużą Ci one jako plakaty, obrazy, jeśli zostaną oprawione lub w roli pomocy edukacyjnych podczas zajęć przyrodniczych,
     • pocztówki z rysunkami ptaków – na odwrocie każdej znajdziesz miejsce, aby napisać dedykację, krótką notatkę czy życzenia,
     • kubki z wizerunkiem wybranego gatunku – porcelanowe i stylowe akcesoria umilą Ci poranne picie kawy lub herbaty, przydadzą się też podczas przerwy w pracy,
     • zakładki do książek z motywem ornitologicznym – idealne gadżety na miłośników literatury!

     Wybierz ilustracje swoich ptasich ulubieńców

     Lubisz podziwiać ptasie wizerunki na ilustracjach ornitologicznych? W mojej ofercie znajdziesz bogaty wybór grafik przedstawiających różne gatunki zamieszkujące nasz kraj. Nie musisz ograniczać się do wyboru jednego rysunku! Przygotowałam dla Ciebie ofertę atrakcyjnych zestawów i masz szansę skomponować je samodzielnie, wybierając swoje ulubione ptaki. Sam decydujesz, którzy spośród skrzydlatych mieszkańców naszego kraju ozdobią ściany w Twoich wnętrzach albo posłużą w roli narzędzia dydaktycznego. Każdy z rysunków zamówisz w formie plakatu lub obrazu – jeżeli postawisz na wariant w ramce. Oferuję zestawy ilustracji z ptakami, a także zestawy pocztówek ornitologicznych – wybierz odpowiadający Ci format i złóż zamówienie już dziś.

     Zestaw kubków z motywem ptaków – stylowa porcelana w Twojej kuchni

     To kolejna propozycja z mojej oferty. Zestaw kubków z ptakami przyda się w domu i miejscu pracy. To Ty wybierasz, jakie gatunki znajdą się na poszczególnych produktach, możesz też skorzystać z zakupu wszystkich dostępnych w sklepie porcelanowych wyrobów, zyskując rozbudowaną kolekcję unikalnych naczyń. Ustawione na kuchennej półce staną się niebanalną dekoracją. Są też praktyczne – pojemność 300 ml jest odpowiednia na codzienną kawę czy herbatę, a lekka i jednocześnie solidna porcelana wyróżnia się odpornością na pęknięcia i odpryski. Możesz używać jej w kuchence mikrofalowej i myć w zmywarce. Taki komplet to doskonały pomysł na prezent. Dołącz do niego jedną z dostępnych w moim sklepie bawełnianych toreb na zakupy, aby stworzyć niepowtarzalny upominek!

     Zakładki do książek w zestawach – gadżety dla miłośników literatury i nie tylko

     Dwustronne zakładki z ptakami również zamówisz w moim sklepie w zestawie – zawiera on kilka sztuk, którymi możesz podzielić się z bliskimi. Na każdym produkcie znajdują się wizerunki kilku gatunków. Są one podpisane, aby ułatwić Ci ich rozpoznanie i identyfikację w naturze. Taki komplet zakładek przyda się podczas zajęć szkolnych lub na uczelni, a także jeśli organizujesz konkurs przyrodniczy lub prowadzisz działalność związaną z pomocą skrzydlatym pacjentom. Miej zawsze pod ręką zakładkę z motywem ornitologicznym – wręczysz ją wolontariuszom, dobroczyńcom, uczniom lub studentom, jak również uczestnikom konkursów.

     Wybierz produkty Tukan Media w zestawach i skorzystaj z atrakcyjnych okazji cenowych!

     Kupując zestawy Tukan Media, oszczędzasz i zyskujesz starannie skomponowane kolekcje unikalnych produktów. Śledź też pojawiające się  nowości, ponieważ stale rozbudowuję asortyment w moim sklepie, więc wciąż pojawiają się w nim nowe rysunki z ptakami oraz inne gadżety z ich wizerunkami. Zachwyć się bogatą ofertą i skomponuj własny zestaw ptasich produktów!

     Tablica z dostępnymi wymiarami ilustracji do kupienia - wybierz idealny rozmiar dla swojego projektu

     Hej, napisz do mnie
     Agata Hajdecka, autorka ilustracji