Ilustracje

pokaż pomocnika bloków

Rozmiar

Orientacja

Pojemność

  pokaż pomocnika bloków

  Rozmiar

  Orientacja

  Pojemność

   Show Filters

   Wyświetlanie 1–30 z 75 wyników

   Przeglądaj inne produkty z ptakami

   Autorskie ilustracje ptaków, które przygotowałam dla Ciebie w tej kategorii, to unikatowe grafiki wykonane metodą digital painting. Wszystkie ilustracje drukuję na wysokiej jakości papierze. Grafiki są dostępne w kilku wariantach rozmiarowych, w orientacji pionowej lub poziomej, z ramką i bez. To Ty decydujesz, czy chcesz otrzymać rysunek w formie plakatu, czy wolisz obraz w stylowym obramowaniu. Nie brakuje tu również edukacyjnych plansz przedstawiających kilka gatunków z podpisami. Sprawdź, jakie ptasie ilustracje znajdziesz w moim asortymencie!

   Obrazy z motywem ptaków – ilustracje do Twoich wnętrz

   Każdy rysunek z ptakami wykonuję na tablecie graficznym – kreska po kresce tworzę wizerunek przedstawiciela wybranego gatunku, dbając o perfekcyjne odwzorowanie budowy ciała i kolorystyki upierzenia. Ilustracje ornitologiczne stanowią rezultat mojej pasji do zgłębiania ptasiej natury oraz do innowacyjnych technologii wykorzystywanych w grafice. W efekcie w Twoje ręce trafiają wysokiej jakości rysunki zachwycające głębią barw i doskonałym uchwyceniem detali, kontrastów i charakterystycznych cech wyróżniających poszczególne ptaki. W tej kategorii znajdziesz:

   • ilustracje z ptakami na jasnym lub ciemnym tle,
   • grafiki przedstawiające ptaki w różnych pozach, również w locie,
   • plakaty edukacyjne, na których umieszczam kilka osobników z podpisami,
   • kartki w formacie pocztówek – idealne do napisania dedykacji na odwrocie lub wysłania bliskiej osobie.

   Występują one w kilku rozmiarach i w orientacji poziomej lub pionowej – na wielu z nich widnieją ptaki w różnych pozach, możesz więc skompletować kolekcję z ulubionym gatunkiem lub stworzyć ścienną ekspozycję dekorującą Twoje wnętrza. A jeśli jesteś miłośnikiem konkretnego ptaka, sprawdź koniecznie pozostałe produkty w moim sklepie – być może znajdziesz porcelanowe kubki z motywem swojego ulubieńca lub inne praktyczne gadżety z jego wizerunkiem.

   Rysunki ornitologiczne – nie tylko dla profesjonalistów!

   Nie musisz być profesjonalnym ornitologiem, żeby docenić oferowane w tej kategorii ilustracje z ptakami. Tworzę je również z myślą o osobach, które dopiero wkraczają w ptasi świat i chcą poznawać nowe gatunki, nauczyć się identyfikować je w naturze oraz dowiedzieć się więcej o ich charakterystycznych atrybutach. Moje rysunki ornitologiczne przydadzą się też osobom prowadzącym zajęcia przyrodnicze i wykłady. Wierne odwzorowanie budowy ciała, kolorystyki upierzenia i specyficznych cech wyglądu pozwoli Ci zaprezentować poszczególne ptaki w atrakcyjny i przystępny sposób. Przejrzyj też zestawy, wśród których znajdziesz kolekcje kilku grafik. Stworzysz z nich stylowe ekspozycje ścienne zarówno we wnętrzach prywatnych, jak i w przestrzeniach publicznych. Na przykład w obiektach edukacyjnych czy zajmujących się pomocą ptakom lub rozpowszechnianiem wiedzy o nich.

   W moim asortymencie dostępne są ilustracje ptaków będące edukacyjnymi plakatami tematycznymi. Znajdziesz tu najpopularniejsze polskie gatunki, najbardziej kolorowe oraz europejskie, z podpisami po angielsku. Śledź pojawiające się nowości, aby być na bieżąco i niczego nie przegapić.

   Szukasz pomysłu na prezent? Ilustracje z ptakami to świetny wybór!

   Nawet wtedy, gdy obdarowywana osoba nie jest miłośnikiem ornitologii. W mojej ofercie dostępne są rysunki z ptakami, których nazwy nawiązują do popularnych polskich nazwisk, takich jak Kruk, Dudek, Czyż czy Szczygieł. Taki oryginalny upominek z pewnością ucieszy każdego, a grafika ornitologiczna stanie się dekoracją zdobiącą jego aranżacje. A może chcesz nieco rozbudować podarunek? Zajrzyj też do kategorii, w której skompletowałam zakładki do książek z wizerunkami ptaków – będą one stylowym dodatkiem do prezentu.

   Wybierz wysoką jakość grafik – zamów ilustracje z ptakami w Tukan Media!

   Skompletowałam tu dla Ciebie wszystkie moje grafiki ornitologiczne. Każda z nich jest inspirowana rycinami w stylu vintage i wykonana metodą digital painting, abyś mógł podziwiać głębię kolorów i wyeksponowanie detali. A jeśli jesteś pasjonatem ptasiej natury, z pewnością zainteresują Cię też pozostałe produkty z mojego sklepu. Koniecznie sprawdź bawełniane eko torby i wiele innych praktycznych akcesoriów!

   Tablica z dostępnymi wymiarami ilustracji do kupienia - wybierz idealny rozmiar dla swojego projektu

   Hej, napisz do mnie
   Agata Hajdecka, autorka ilustracji